Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Przeloty z Katowic do Eindhoven od 109,00 zł

Wylot z:
Katowice, Polska

Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)

Linia lotnicze:

Wizz Air
Holandia

Przylot do:
Eindhoven, Holandia

Lotnisko przylotu:
Eindhoven Int. Apt (EIN)

Linie lotnicze Wizzair oferują tanie loty do Holandii z Katowic do Eindhoven (EIN), portu lotniczego oddalonego od centrum około 14 km, z którego linie autobusowe posiadają regularne kursy do centrum miasta. Wyloty z Katowic do Eindhoven odbywają się w okresie wiosna – lato 2017 siedem razy w tygodniu. Wyloty od poniedziałku do niedzieli z lotniska Katowice o godzinie 07:10, planowane lądowanie w Eindhoven o godzinie 09:05. Loty z Holandii do Katowic także 7 dni w tygodniu, wylot z Eindhoven o godzinie 09:30, lądowanie o godzinie 11:20. Znajdź tani lot i zarezerwuj bilet lotniczy z Katowic do Eindhoven. Nasi konsultanci są dostępni 7 dni w tygodniu.

Loty na trasie KTW - EIN
Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 1071
W6
2017-07-31 08:10 Katowice (KTW)
2017-07-31 10:05 Eindhoven (EIN)
Przylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1072
W6
2017-08-07 16:05 Eindhoven (EIN)
2017-08-07 18:50 Katowice (KTW)
Oferta (przykładowy lot)
Cena: 567
Wylot
Czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka
2017-07-31 16:00 Katowice (KTW)
2017-07-31 21:30 Eindhoven (EIN)
1
FR 8267
2017-07-31 16:00 Katowice (KTW)
2017-07-31 17:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 9273
2017-07-31 19:25 Londyn (STN)
2017-07-31 21:30 Eindhoven (EIN)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 1072
W6
2017-08-07 16:05 Eindhoven (EIN)
2017-08-07 18:50 Katowice (KTW)
Oferta (przykładowy lot)
Cena: 628
Wylot
Czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka
2017-07-31 06:45 Katowice (KTW)
2017-07-31 13:25 Eindhoven (EIN)
1
LO 3880
2017-07-31 06:45 Katowice (KTW)
2017-07-31 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1371
2017-07-31 11:25 Warszawa (WAW)
2017-07-31 13:25 Eindhoven (EIN)
W6
Przylot
Czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka
2017-08-07 13:55 Eindhoven (EIN)
2017-08-07 19:30 Katowice (KTW)
1
W6 1372
2017-08-07 13:55 Eindhoven (EIN)
2017-08-07 15:40 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3885
2017-08-07 17:40 Warszawa (WAW)
2017-08-07 18:30 Katowice (KTW)
LO
Oferta (przykładowy lot)
Cena: 666
Tanie przeloty do Eindhoven
Lot Data Promocji Linia Cena
Wrocław - Eindhovenod 2017-06-02 do 2017-11-01109.00
Gdańsk - Eindhovenod 2017-06-01 do 2017-10-29109.00
Warszawa - Eindhovenod 2017-06-02 do 2017-10-2899.00
Kraków - Eindhovenod 2017-06-01 do 2017-10-3099.00
Katowice Eindhoven Partner serwisu: Bilety Lotnicze do Eindhoven dostarcza serwis Infoloty.pl